Зателефонуйте нам на стаціонарний номер контакт-центру Created using Figma
(067)433-46-33
Зателефонуйте нам на стаціонарний номер контакт-центру Created using Figma
Зателефонуйте нам на стаціонарний номер контакт-центру Created using Figma

ГРІНФОРТ ДК 150

Рекомендуємо
Десикант контактної дії
Десикант контактної дії
Рейтинг:
Немає в наявності
Тип діючої речовини: 
дикват (дибромід), 150 г/л
Виробник: 
ГРІНФОРТ
Препаратна форма: 
розчинний концентрат
каністра
20
л

Хімічна група: Похідні біпіридилію

Спосіб дії: Контактний

Класифікація ВООЗ: ІІ клас.

Переваги десиканта Грінфорт ДК 150:

Грінфорт ДК 150 - помічник з дозрівання та сушіння насіння!

Безпечний для культури, людини та довкілля

Контактний десикант і гербіцид

Швидке проникнення в рослину

(вже за 30 хв не змивається опадами)

Прискорює достигання та зменшує вологість насіння.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

Препарат швидко адсорбується живими клітинами рослини. Діюча речовина пере - творюється на перекис водню, що руйнує мембрани клітин рослини. В свою чергу, це призводить до засихання всіх частин рослини, але під дією ультрафіолетових променів перекис водню швидко розпадається, тому рекомендується проводити обробку рослин у вечірній час чи в хмарну погоду. Візуальні ознаки дії препарату на рослину з'являються наступного дня у вигляді знебарвлення листків, бурих плям і некрозів на 2 – 3 день. Через 7 – 12 діб з моменту внесення препарату культура, яка оброблялася, готова до збирання. Ефективність десикації залежить від норми витрати препарату, культури, що оброблялася, густоти стояння рослин та погодних умов на момент внесення препарату.

ФАЗА ЗАСТОСУВАННЯ

Грінфорт ДК 150 доцільно застосовувати у період фізіологічної стиглості насіння (вологість насіння нижче 30% в залежності від культури). Застосування препарату в більш ранні строки розвитку культури може призвести до зниження врожайності та зниження посівних якостей насіння.

ПОГОДНІ УМОВИ ЗАСТОСУВАННЯ

Оптимальна температура повітря для застосування препарату становить +10…+25°С. Використання препарату при знижених температурах уповільнює прояв візуальних ознак дії, проте це не впливає на його ефективність. Спекотна та сонячна погода прискорює дію препарату на рослині, але дещо знижують його ефективність. Наявність на поверхні рослини пилу та посушливі умови знижують ефективність дії, тому не бажано застосовувати його за даних умов. Рекомендується проводити обробку рослин у похмурий день або в ранній сутінок, щоб забезпечити більш глибоке проникнення в рослину за рахунок відстрочки руйнування клітин до початку процесу фотосинтезу.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Для наземного використання норма витрати робочого розчину становить 200 – 300 л/га води, тиском 2,0-3,0 атм., для авіаційного 50-70 л/га води, з тиском 1,5-2,0 атм. Норма витрати робочого розчину повинна забезпечувати повне та рівномірне покриття всієї поверхні рослин. Опади, які випали протягом 30 хвилин після внесення препарату, не впливають на його ефективність.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Для польових культур робочого розчину 150 – 200 л/га, для садів 600 – 800 л/га. Строк виходу людей для виконання механізованих робіт — 4 доби, для виконання ручних робіт — 10 діб.

СУМІСНІСТЬ

Рекомендується використовувати в бакових сумішах з підкислювачем (оптимальна рН робочого розчину рН5 та нижче). Не рекомендується використовувати у бакових сумішах з іншими пестицидами через різницю у строках застосування. Однак в кожному конкретному випадку рекомендується проводити тест на хімічну сумісність.

Відгуки:0
Додати відгук

Залишити відгук

Схожі товари
685грн / л
Ціна упавковки: 13 693 грн
грн / л
Ціна упавковки: 0 грн
321грн / л
Ціна упавковки: 1 604 грн